Albert Contreras olja

143907

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): "No 74", signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (12 bud)
403546
402045
2 400
401927
399011
398212
1 900

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.