Albert Contreras olja

143906

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): "No 111", signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 45x45 cm

Märke

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (6 bud)
403303
399012
396068
395943
395362

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.