James Coignard etsning

143895

COIGNARD, James (Frankrike, född 1925): Komposition, signerad J. Coignard, färgetsning, 12/39, 30x27,5 cm

Gulnad

James Coignard etsning

Budhistorik (1 bud)

395608
2012-08-16 07:58:15
500

2012-08-25 kl 17:06
Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.