Märklin tågsats

143889

MÄRKLIN MODELLTÅG, H0, ånglok med tender SK800, 6 person- och resgodsvagnar, 3 godsvagnar, diverse räls, växlar, transformatorer, originalkartong SK 846/4 H, Kibri station mm tillbehör

Funktion ej prövad, skador och slitage

Leksaker

Märklin tågsats

Budhistorik (14 bud)
403096
3 400
406634
3 200
403096
406632
2 800
403096

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.