Orientmatta

143884

ORIENTMATTA, 157x100 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
403412
550
403281
500
403281
403410
403281

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.