Alexander Vasilenko litografi

143881

VASILENKO, Alexander (född 1965): Pollock, signerad Vasilenko, 61/230, litografi, 60x50 cm

Alexander Vasilenko litografi
Budhistorik (1 bud)

399889
2012-08-21 21:15:52
950

2012-08-25 kl 16:00
Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.