Alexander Vasilenko litografi

143878

VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad Vasilenko, 91/230, litografi, 60x50 cm

Alexander Vasilenko litografi
Budhistorik (12 bud)
403518
2 800
403515
2 600
403488
2 400
403431
403357

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.