Ulf Gripenholm litografi

143876

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Vid havet, signerad Ulf Gripenholm, 283/300, färglitografi, 29x33 cm

Ulf Gripenholm litografi

Budhistorik (3 bud)

403081
396037
750
395791

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.