Teckning tillskriven Evert Lundquist

143859

LUNDQUIST, Evert (1904-1994) tillskriven: Troligen föreställande Gustav V, signerad och daterad E.L. 1919, 24x18 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
405122
850
404210
404209
700
404207
600
404206
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.