Timo Solin collage

143855

SOLIN, Timo (född 1947): Kärlekspar, signerad och daterad Timo Solin -11, blandteknik/collage, 69x58 cm cm

Konst, Måleri

Timo Solin collage

Budhistorik (3 bud)

404435
1 900
395666
1 800
395664

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.