Ulf Lindberg oljemålning

143817

LINDBERG, Ulf (f.1936): Nyponsrosor, olja på duk, signerad Ulf Lindberg, 42x33 cm

Konst, Måleri

Ulf Lindberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
402807
600
402810
550
402807
500
402806
450
402806

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.