Oidentifierad konstnär

143816

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vattenfall, otydligt signerad A. Marion (?), daterad 1969, blandteknik, 59x39 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (8 bud)
402360
850
401761
401761
500
401607
450
401332

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.