Konsolur

143805

KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal, höjd 51 cm, nyckel finns

Nagg på krönet

Klockor/Ur

Konsolur

Budhistorik (6 bud)
402776
402770
650
402720
600
402719
550
402376

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.