Roland Svensson litografi

143803

SVENSSON, Roland (1910-2003): Segelfartyg utanför Tristan da Cunha, signerad Roland S, färglitografi, 41x60 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (3 bud)

395305
550
401110
500
395305

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.