Magnus Fliesberg olja

143800

FLIESBERG, Magnus (född 1973):" Har du S. hemma?", signerad och daterad på baksidanMagnus Fliesberg 2002 , olja på duk, 170x128 cm

Konst, Måleri

Magnus Fliesberg olja

Budhistorik (4 bud)

408903
1 800
406152
1 700
406124
402171
850

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.