Lennart Jirlow litografi

143793

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Skottkärran", signerad L Jirlow, 111/400, färglitografi, 45x60 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (5 bud)
402743
4 600
400850
4 400
400699
400365
3 200
395394

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.