Lennart Jirlow litografi

143792

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Fruktkorg", signerad L. Jirlow, 21/400, färglitografi, 55x38 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (12 bud)
402750
4 600
402742
4 400
402741
4 200
402740
402737
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.