Tino Stefanoni serigrafi

143787

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo, signerad och numrerad 49/150, färgserigrafi, 36,5x36,5 cm

Tino Stefanoni serigrafi

Budhistorik (6 bud)
403375
402429
1 400
398300
1 300
398078
396035

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.