Ernst Billgren litografi

143779

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Svarta kedjor II", signerad Ernst Billgren, 35/150, färglitografi, 51x72 cm (ramstorlek 91x108 cm)

Ernst Billgren litografi

Budhistorik (3 bud)

402686
394680
3 800
394373

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.