Anders Palmér oljemålning

143774

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, 120x137 cm

Konst, Måleri

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (20 bud)
403323
15 000
403325
14 500
403323
14 000
403324
13 500
403323
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 529 EUR, 1 848 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.