Marianne Ågren oljemålning

143772

ÅGREN, Marianne (Född 1943): Vid havet, signerad Marianne Ågren, olja på duk,128x116 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (51 bud)
402597
21 000
402595
20 000
402595
19 500
402590
19 000
402590
16 500

Slutpris SEK:
21 000
2 159 EUR, 2 459 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.