Wienerbrons stop med fågel i kallmålad brons

143766

WIENERBRONS, stop i form av trädstam med en fågel som hänkel, kallmålad brons, höjd 17 cm

Mässingen med bucklor, bemålningen med slitage, ett ben med bristning

Diverse

Budhistorik (12 bud)
401061
2 400
401060
401059
401058
1 900
401056
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.