Madeleine Pyk oljemålning

143765

PYK, Madeleine (född 1934): I ateljén, signerad M. Pyk, olja på duk, 73x48 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (11 bud)
401309
20 000
402370
19 500
401309
19 000
402368
18 500
401309
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.