Ellen von Rosen akryl

143763

VON ROSEN, Ellen (född 1930): "Vinter ved havet", monogramsignerad och daterad 93, akryl på duk, 61x88 cm

Konst, Måleri

Ellen von Rosen akryl

Budhistorik (2 bud)

402608
402600

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.