Karl Axel Pehrson färglitografi

143761

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, 117/385, 55x46 cm

Budhistorik (20 bud)
402683
1 400
402483
1 300
402681
1 300
402483
400687

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.