Karl Axel Pehrson färglitografi

143760

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -89, färglitografi, 380/385, 58x39 cm

Budhistorik (7 bud)
400387
394616
750
400386
750
394616
700
396951
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.