Madeleine Pyk färglitografi

143758

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, färglitografi, 38x58 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (5 bud)
400414
550
395722
500
395722
397478
395722

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.