Dan Wolgers relieftryck

143757

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers 2003, relieftryck 51/100, 23,x26 cm

Dan Wolgers relieftryck

Budhistorik (25 bud)
399914
1 900
399711
1 800
397531
1 700
396971
1 600
396154

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.