Olle Nyman collage

143756

NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, collage, 105x87 cm;
PROVENIENS: Berns Salonger, Arne Edfeldt

Glasskador, spricka

Konst, Måleri

Olle Nyman collage

Budhistorik (4 bud)

402177
6 600
402086
4 800
396143
394666

Slutpris SEK:
6 600
673 EUR, 813 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.