Carl-Harry Stålhane oljemålning

143752

STÅLHANE, Carl-Harry (1920-1990): Brobygge i Lidköping, signerad och daterad CH Stålhane -59, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (61 bud)
402584
9 400
402576
9 200
402574
9 000
402571
8 800
402570
8 600

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.