Monica Smetan oljemålning

143750

SMETANA, Monica (f. 1932): Pojke och flicka med ekorre, olja på duk, signerad M Smetana, 74x60 cm

Konst, Måleri

Monica Smetan oljemålning

Budhistorik (20 bud)
402599
402598
402596
950
402593
900
402591
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.