Miniatyrmöbel Kina

143736

MINIATYR, i form av skrivbord, sten, Kina, höjd 29,5 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt

Miniatyrmöbel Kina

Budhistorik (8 bud)
401512
650
401506
600
401138
550
400882
500
398376
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.