Porslin Kina

143720

UPPLÄGGNINGSFAT, 2+2, TALLRIK, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, fatens längd 28-35 cm

Nagg, hårspricka, liten lagning

Orientaliskt

Porslin Kina

Budhistorik (23 bud)
402461
3 800
402463
3 800
402461
3 600
402459
3 400
402452
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.