Anton Pick oljemålning

143697

PICK, Anton (1840-1905): "Millstätter See,Kärnten - Österrike", signerad A Pick, olja på duk, 52x93 cm

Smärre dukbortfall

Konst, Måleri

Anton Pick oljemålning

Budhistorik (4 bud)

394624
394623
3 600
394622
3 400
394621
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.