Mårten Andersson litografi

143688

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Metaren, signerad Mårten A, 328/1400, färglitografi, 40x46 cm, bok medföljer

Mårten Andersson litografi

Budhistorik (7 bud)
401951
600
401167
550
399952
500
399065
450
398842

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.