Helmut Newton

143681

HELMUT, Newton (1920-2004): "Capri at night" 1977, signerad, offsetlitografi, 35x23 cm

Konst, Fotografi

Helmut Newton

Budhistorik (30 bud)
403043
7 400
402875
7 200
402870
7 000
402873
7 000
402870
6 800

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.