Målning N Smirnov

143667

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Hönö, signerad N Smirnov, olja på duk, 58x84 cm

Konst, Måleri

Målning N Smirnov

Budhistorik (6 bud)
401666
550
400466
500
401140
450
400466
401139

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.