Bertil Wahlberg olja

143662

WAHLBERG, Bertil (1923-80): "Vid Korhamnstorg", signerad Walberg, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Bertil Wahlberg olja

Budhistorik (9 bud)
401898
850
401828
401327
750
401199
700
401199
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.