Karl-Göte Andersson olja

143660

ANDERSSON Karl-Göte (1904-59) Sommarbryggan, monogramsignerad, olja på pannå, 69x61 cm

Konst, Måleri

Karl-Göte Andersson olja

Budhistorik (1 bud)

395051
2012-08-15 02:03:31

2012-08-23 kl 22:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.