Shaker art deco

143657

SHAKER, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, nysilver, höjd 24 cm

Diverse

Shaker art deco

Budhistorik (11 bud)
401299
1 700
401174
1 600
401155
401173
1 400
401155
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.