Orientmatta

143651

ORIENTMATTA, ca 405x580 cm

Omfattande slitage, kantskador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
399305
399304
399302
900
396967
850
395252

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.