Matbord stolar Öresund Börje Mogensen

143647

MATSALSGRUPP, bestående av 4 stolar samt matbord, "Öresund", design Börje Mogensen, med iläggsskivor, höjd 72, 100x140 cm (iläggsskivor under bordsskivan)

Slitage, blekta partier, skivan med brännskador och fläckar

Budhistorik (2 bud)

401837
401036

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.