Georges Visat färgetsning

143633

VISAT, Georges (1910-2001): J'essaye de vous le dire, signerad Visat 75/100, färgetsning, 22,5x19 cm

Georges Visat färgetsning
Budhistorik

2012-08-24 kl 15:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.