Lasse Åberg litografier

143623

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade

Lasse Åberg litografier
Budhistorik (11 bud)
402441
750
401881
700
401749
650
401880
650
401749
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.