Förgylld väggpendyl

143622

VÄGGPENDYL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, urtavlan märkt CL Malmsjö, Göteborg, höjd 86 cm

Smärre skador, nyckekl saknas

Klockor/Ur

Förgylld väggpendyl

Budhistorik (12 bud)
401900
950
401895
900
401894
401893
750
401888
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.