Ulrica Hydman Vallien

143620

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 44/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (11 bud)
401738
2 400
401638
398271
398271
1 800
401637
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.