Punchkoppar

143618

PUNCHKOPPAR, 12 st, silver, stämplade GAB 1916, invändigt förgyllda, i schatull

Silver

Punchkoppar

Budhistorik (9 bud)
401851
3 200
401848
401713
2 800
401641
2 600
397110
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.