Lena Linderholm litografi

143615

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55, oramad

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (12 bud)
402091
402310
950
402091
750
402184
700
402091
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.