Lena Linderholm litografi

143614

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (8 bud)
401846
401743
750
401844
700
401743
550
395611
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.