Yrjö Edelmann litografi

143612

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (29 bud)
401451
401721
401451
2 800
400829
2 600
401444
2 600

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.